Wytrwałość

„Nie siła, leczy wytrwałość tworzy wielkie dzieła”.
Samuel Johnson

WYTRWAŁOŚĆ co to takiego ?
Myślę, że to konsekwentne dążenie do określonego celu, ale również pokazuje siłę charakteru i wiele mówi o człowieku, choć w dzisiejszych czasach należy do rzadkości.
Wielu uważa, że sukces zależy od tego, czy jest się na „Właściwym miejscu we Właściwym czasie”. Tak nie jest, ale ja się temu nie dziwię. Dlaczego ?
Środki masowego przekazu i portale społecznościowe, wmawiają nam, że niemal wszystko, czego pragniemy, można osiągnąć minimalnym wysiłkiem. Gazety i telewizja pokazują tylko ludzi sukcesu, którzy z dnia na dzień zarobili fortunę, oraz przedsiębiorców zarabiających miliony zaraz po ukończeniu szkoły.
Niestety to jest ciężka praca i wytrwałość, która oznacza konsekwentne dążanie do celu bez względu na przeszkody lub komplikacje.
Wytrwałość to jedna z kluczowych cech człowieka Sukcesu 😉
Sukces czyli Uwierz w siebie !
Musisz mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Musisz wierzyć, że jesteś zdolny i osiągnągniesz to.
Nie ma rzeczy, której nie można zdobyć wytrwałą pracą i pilnym staraniem…
Kochani naprawdę dobrze jest co jakiś czas przeanalizować swoje życie. Zastanowić się, w jakim kierunku zmierzamy i jakich zmian chcielibyśmy dokonać.
Ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, co chcemy w życiu osiągnąć i dlaczego?! Jeśli naprawdę wiemy czego chcemy, będziemy mniej skłonni poddać się.
Wytrwałość to potężna i pozytywna cnota nielicznych, którą chciałabym aby każdy z Was kultywował i rozwijał.
Czasem w życiu bywa różnie…
Wyznaczone cele, zamiast się przybliżać oddalają się. Możemy się czuć bezradni, zniechęceni, a nawet przygnębieni. Nie jestem inna, mnie również to spotyka.
Na szczęście mam na to rozwiązanie.
Wytrwałość ! nic jej na świecie nie zastąpi,nawet talent….
Pamiętaj dopóki walczysz jesteś zwycięzcą….
Kochani dziś chciałabym Wam życzyć Okiełznać Niecierpliwość ….
Grazia 💚