Czy w to, co wierzysz, staje się prawdą ? 🤔

Jestem przeko­nana, że każdy, ze mną włącznie, jest całkowicie odpowiedzialny za wszystko w swoim życiu, to co najlepsze, jak i to najgorsze.
Ile razy martwiłaś się czymś tak bardzo, po czym oczywiście nie miało to miejsca? Okazuje się, że aż 90% rzeczy, którymi ludzie się w życiu stresują, nigdy nie stają się rzeczywistością. Sami sobie w głowie tworzymy filmy, które istnieje tylko i wyłącznie w niej.
Wiecie co najgłębszym przekonaniem każdego, z kim pracowałam lub pracuję, jest zawsze: „Nie jestem dość dobra”.
Dodajmy do tego: „I nie robię wystarczająco dużo” lub: „Nie zasługuję na to”. A czy z tobą nie jest tak samo? Czy nie mówisz, nie zakładasz z góry, nie czujesz, że „nie jesteś dość dobra”? Ale dla kogo? W odniesieniu do czyich wymagań?
Jeśli to przekonanie jest w nas bardzo silne, to w jaki sposób możemy stworzyć życie oparte na miłości, radości, dobrym samopoczuciu i zdro­wiu? Twoje podstawowe, podświadome przekonanie będzie się zawsze temu w jakiś sposób przeciwstawiać. Nigdy nie osiągniesz tego, ponie­waż zawsze coś będzie ci stawało na przeszkodzie.
Wiedz, że w cokolwiek ja będę chciała wierzyć, stanie się dla mnie prawdą.
A w cokolwiek ty będziesz chciała wierzyć, stanie się prawdą dla ciebie. Nasze myśli mogą być całkowicie różne, bo nasze drogi życiowe i doświadczenia są całkowicie różne.
Zadbaj o swoje myśli…
To, w co wierzymy, staje się dla nas prawdą!!!

Pozdrawiam Grażyna Kołt