To tutaj jest Twój nowy początek

Jestem częścią otwartej grupy ludzi skupionej wokół projektu łączącego moje pasje, prace z ludźmi, zadowolenie z rozwoju osobistego oraz satysfakcję z osiągnięć  i wyników pracy mojego zespołu.

Sercem naszych sukcesów, nieustających wyzwań i źródłem zadowolenia z pracy jest Nasza  firma Organic Life S.A.

Od kilku lat, mam zaszczyt być partnerem biznesowym firmy Organic Life S.A. i odpowiadać za promowanie marki na rynku UK, jak również  polskim ; łączę producenta dermo-kosmetyków  z odbiorcami oraz klientami.  

W zespołach, z którymi bezpośrednio współpracuję znajduje się ponad 1500 osób. Uważam to za swój ogromny sukces, ale jednocześnie odpowiedzialność i duże wyzwanie. Moja współpraca z głównymi liderami polega przede wszystkim na wsparciu i rozwijaniu ich kompetencji w zakresie obsługi klientów, sprzedaży, rekrutacji, pracy zespołowej oraz kierowania zespołem. Mówiąc krótko, dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą z osobami, którym podobnie jak mnie, zależy na świadomym oraz trwałym zbudowaniu kariery, biznesu, a tym samym niezależności finansowej.

Patrząc na mnie, ludzie widzą  aktualnie kobietę biznesu, która ciągle się rozwija i dokształca.

Jednak nie zawsze tak było w moim życiu.

Jestem dziewczyną  z małego miasteczka Radomsko, która wykorzystała swoją szansę w życiu, wierząc, że każdy z nas jest inny, ale wszyscy jesteśmy równi i mamy takie same szanse by w życiu odnieść sukces…

Człowiek rodzi się, żeby przeżyć życie i to od nas zależy czy nie przegapimy naszej szansy. 

Wolność to odpowiedzialność. Mówiąc o wolności, zwłaszcza o „mojej” podkreślam swoją indywidualność i swoją niepowtarzalność, zwracając zawsze uwagę na to, co mnie określa  jako człowieka – człowieka, który jest zadowolony ze swojego życia.    

Jestem taka osobą, która może pojawić się w Twoim życiu i  pokazać czym jest piękno tego świata. 

Harmonia, Natura, jak żyć zdrowiej i bezpieczniej, wtedy i Ty  zobaczysz swoją szansę, staniesz się przy tym zupełnie kimś innym. Pokażę to czego się nauczyłam i podzielę się doświadczeniem, które zdobyłam w  firmie Organic Life, by Moje i Twoje jutro z każdym dniem było lepsze.  

Moje zaangażowanie, wiara w siebie i konsekwentna praca doprowadziły mnie do miejsca w którym, odpowiedzialna za mój zespół, Ja Kobieta spełniona zawodowo, zafascynowana możliwościami płynącymi z wykonywania niezależnej pracy, każdego dnia  buduje lepsze jutro.

Jak tego dokonałam ?!

Ucząc innych jak być architektem swojego życia, kładę nacisk nie tylko na efektywność i osiąganie, ale przede wszystkim  umiejętność cieszenia się życiem i czerpania garściami z tego co jest w życiu najważniejsze.     

Kim jestem prywatnie?

Dziś jestem spełnioną kobietą, partnerką swojego niezwykłego męża i spełnioną mamą z duszą  podróżniczki. 

Kiedyś byłam niepoprawną optymistką, a teraz żyję  pracą  i marzeniami.

Moja definicja szczęścia, to mój maż Adam, Nasza miłość daje nam ogromną siłę każdego dnia, bo szczęście to nic innego jak miłość. 

Uważam, że  przyszłość należny do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń i żyją z pasją. 

Podróże to Nasza pasja i radość, szukamy w nich różnorodności, inności i zaspakajania naszej ciekawości  na temat świata oraz  zobaczenia wszystkiego co w nim jest najpiękniejsze.

Pasjonujemy się, fotografią  bo ona wypływa z Nas, z tego co czujemy i najbardziej kochamy, uwieczniając niezapomniane chwile z Naszych podroży. 

Będę podróżować do końca życia i jeden dzień dłużej i nigdy nie będę mieć dosyć. 

Facebook

Instagram

Instagram

Copyright © 2020 Grażyna Kołt | Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: www.katarzynabyczek.pl